Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E do przerzutów w Europie

PolTransMint Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie terminowości realizowanych tras

  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

  • optymalne planowanie przerw w pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Wymagane doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Podstawowy ADR

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • Doświadczenia w załadunku i rozładunku towarów z naczep.

  • Samodzielności i odpowiedzialności

To oferujemy

  • System pracy: 4/1, 4/2, 6/2 (do ustalenia)

  • Obszar: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, Włochy.

  • Dojazdy w zakresie pracodawcy.

  • UWAGA - początek pracy - 14 luty 2021r.

  • Wynagrodzenie: 8.000 / 9.000 zł netto

  • Dobrze płatna i pewna praca.

  • Umowa o prace (pełen etat) plus diety i delegacje, szczegóły do uzgodnienia.

  • Wynagrodzenie płatne po zjeździe z trasy.

PolTransMint Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką córką nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej POLTRANSPED. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od 15 lat. Jeździmy na trasach Europy Zachodniej i Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy

Tabor:

  • Nowoczesny tabor (przeważnie MAN).

  • Kabiny wysokie z pełnym wyposażeniem.