Oferta pracy

Kierowca C+E (do wyboru kierunek oraz system)

OMEGA PILZNO

9 50011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Proponujemy jazdę następującymi zabudowami:

  • plandeka,

  • tandem, zabudowa bdf,

  • chłodnia, chłodnia hakowa,

  • silos (sadza)

  • Jeśli nie masz doświadczenia - u nas możesz go nabyć (istnieje możliwość zatrudnienia bez doświadczenia).

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy:

  • • Sumienności i otwartości na współpracę,

To oferujemy

Gwarantujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Terminowość wypłacania wynagrodzeń,

• Jazdę samochodem przypisanym tylko do Ciebie,

• Jazdę w regularnych cyklach (długość trasy uzależniona od wyboru kierunku jazdy),

• Stały kontakt z dyspozytorem oraz obsługę serwisową,

• Przeszkolenie na temat przebiegu trasy oraz występujących po drodze procedur

(korytarz trasy, itd),

• Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,

• Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Jeden z największych w Polsce operatorów logistycznych - OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski sp. z o.o., zatrudni kierowców na Europę i Azję z możliwością wyboru zabudowy oraz sytemu pracy.

Przewiń do profilu firmy