Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E

"CHEMSOL" sp. z o.o.O firmie

4 500‐6 500 zł brutto / mies.
  • Dobre (pow. radziejowski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Chemsol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2001 r. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku dystrybucji produktów solnych. Posiadamy własną flotę na potrzeby dostaw do naszych klientów.

Opis stanowiska:

  • Przewóz towarów w ruchu krajowym

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E oraz kurs na przewóz rzeczy
  • ważna karta kierowcy
  • mile widziany kurs ADR

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie
  • długoterminową perspektywę współpracy
  • pracę zgodną z zasadami czasu pracy kierowcy

Ogłoszenie archiwalne