Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Dekker Transport B.V.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie tras międzynarodowych zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Dbałość o przewożony towar

  • Nadzór podczas załadunków i rozładunków

  • Rozliczanie się z dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Min. Rok doświadczenia w ruchu międzynarodowym

  • Doświadczenie w obsłudze cystern – mile widziane

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • Cyfrowa karta kierowcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na plus

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach holenderskiej umowy o pracę

  • Dodatkowy bonus – premie za dołączenie do zespołu (1000 eur)

  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie

  • Pracę na trasach Europy Zachodniej (głównie Holandia)

  • Serwis na bazie transportowej oraz serwisy producentów

  • Nowoczesną flotę, komfortowe pojazdy ciągnące

Dekker Transport istnieje już od ponad 100 lat - jako części grupy Dekker, która dostarcza dla swoich klientów dedykowane usługi logistyczne (w tym: magazynowanie, transport, topienie produktów, rozlewanie i inne). Firma jest zlokalizowana w Holandii i specjalizuje się w produktach płynnych - spożywczych i paszowych.

Przewiń do profilu firmy