Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

ATS Logistics Sp. z o.o.

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur

  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok w transporcie międzynarodowym samochodem ciężarowym z przyczepą

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95;

  • rzetelność, uczciwość oraz dobrą organizację pracy.

To oferujemy

  • stałe linie ( kółka) BDF z kontenerami (samochód ciężarowy z przyczepą)

  • pojedyncze i podwójne obsady, samochód przypisany do kierowcy/załogi

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

ATS Logistics Sp.z o.o. jest obecna na rynku transportowym od 35 lat. Jesteśmy jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce. Świadczymy usługi transportu międzynarodowego całopojazdowego. Specjalizujemy się w transporcie artykułów neutralnych oraz przewozach artykułów wymagających zachowania temperatury kontrolowanej. Usługi świadczymy na terenie całej Europy Zachodniej, głównie w krajach: Niemcy, Austria, Czechy, Luksemburg, Szwajcaria, Francja, Belgia, Holandia, Włochy.

Przewiń do profilu firmy