Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E lub C

Reinert Logistic GmbH&Co.KG

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Oferujemy prace na stanowisku Kierowca C+E lub C

Nasze wymagania

  • Doświadczenie - co najmniej 6 miesięcy na stanowisku: Kierowca,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (potrzebnego w transporcie).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 2400-2800 € brutto plus diety 14/28€ netto

  • Pracę na nowej Flocie Pojazdów,

  • Pojazdy są wyposażone w potrzebne urządzenia w codziennej pracy kierowców,

  • Praca znajduje się blisko granicy z Polską,

  • Każda nowozatrudniona osoba otrzymuje smartfon z nielimitowanym internetem na terenie Niemiec i połączeniami telefonicznymi,

  • Możliwość wyboru systemu pracy,

  • Możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe bez ponoszenia kosztów za kurs.

O nas

Firma Reinert Logistics GmbH & Co. KG

To 30 lat działalności na rynku transportowym.

Ponad 600 pojazdów i ponad 1000 pracowników.

Praca jest na Pojazdach

  • Tandem z wózkiem widłowym, System pracy 2+1 lub poniedziałek-piątek

  • Naczepa Plandeka z wózkiem widłowym, System pracy 2+1 lub poniedziałek-piątek

  • 4 Oska, System pracy poniedziałek-piątek

  • HDS

  • Silo

  • Chlodnia