Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rebelles Grzegorz grygorcewicz

    Firma Transportowa mieszcząca się w Księginicach koło Lubina (województwo dolnośląskie).

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Praca na terenie Unii Europejskiej (Niemcy, Francja, Szwajcaria, Kraje Beneluxu)
    • Preferowany system pracy: 2/1 (3/1)
    • ciągniki siodłowe marki MAN
    • Naczepy: wywrotki
    Wymagania:
    • Prawo jazdy kategorii C+E
    • Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
    • wymagana praktyka w transporcie międzynarodowym
    • Mile widziana znajomość języków obcych umożliwiająca swobodną komunikacje
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • przejrzysty system wynagrodzeń
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3100 zł brutto (2241,24zł netto) + dieta 50 euro
    • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • Pracę z przestrzeganiem norm czasu pracy, jazdy itd.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj
    lub telefonicznie: +48602250184