Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA SITRA

    Jest miedzynarodową firmą transportową założoną we Flandrii - Belgia w 1962 roku. W ciągu tych lat GRUPA nieustannie rozwijała się, tworząc oddziały w całej Europie. Do naszego oddziału w Polsce zamierzamy zatrudnić:

    KIEROWCÓW TIR-ÓW

    OPIS STANOWISKA

    • długodystansowy transport we Wschodniej Europie
    • pełne zatowarowanie spożywczymi ładunkami masowymi-cysterna, silos

    WYMAGANIA OGÓLNE:

    • międzynarodowe doświadczenie w transporcie ciężarowym
    • minimum 2 letnie doświadczenie
    • gotowość do wyjazdów na kilka tygodni (system pracy 4/2)
    • posiadanie aktualnych wszelkich niezbędnych uprawnień
    • poziom angielskiego - komunikatywny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?: http://www. sitra-group.com