Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

W3 INTERNET FOUNDERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca C+E Niemcy transport mebli tapicerowanych oraz twardych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E

  • Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim na poziomie B1

  • Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja

To oferujemy

  • Pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy lub kontrakt B2B

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Elastyczne systemy pracy

  • Oferty z zakwaterowaniem

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Digitec Living Brands GmbH – jako polsko-niemiecka firma z długoletnim doświadczeniem zajmujemy się sprzedażą mebli online do Niemiec.

W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz celem jeszcze lepszej obsługi klienta stworzyliśmy własną sieć transportu oraz logistyki.

W zaplanowaną wcześniej trasę do Niemiec jeździ zawsze dwójka kierowców, związku z tym możliwe są zmiany w przypadku zmęczenia czy złego samopoczucia.

Zadaniem kierowców jest również wniesienie mebla, utylizacja opakowania oraz ew. drobny montaż.

Poszukujemy kierowców, którzy będą rzetelni oraz zmotywowani do pracy.

Przewiń do profilu firmy

Stellenbeschreibung:

  • C+E-Fahrer Deutschland Transport von Polstermöbeln und Hartholzmöbeln

Anforderungen:

  • Erfahrung als C+E-Fahrer

  • Fähigkeit, Deutsch auf B1-Niveau zu sprechen

  • Bereitschaft zur sofortigen Arbeitsaufnahme, Motivation

Wir bieten:

  • Diirekt für einen deutschen Arbeitgeber arbeiten oder einen B2B-Vertrag haben

  • Arbeit in einem stabilen Unternehmen

  • flexible Arbeitsmodelle

  • Angebote mit Unterkunft