Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E

K7 sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Mieczków (pow. średzki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą transportową przewożącą towary sypkie luzem, głównie zboża. Działamy w kraju oraz na terenie UE, głównie Niemcy, Czechy, Słowacja.  Nasze zestawy  to Scania R410 oraz naczepy wywrotki Kempfa, ok 50 m3.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowców C+E, najlepiej z doświadczeniem na wywrotkach. Wyjeżdżamy w poniedziałek rano, powrót w piątek po południu.

Siedziba firmy jest we Wrocławiu, baza transportowa w Mieczkowie, k/Kostomłotów, zjazd z A4 na Strzegom

Wymagania:
"czynne" prawko C+E ze wszystkimi niezbędnymi wymaganiami

Ogłoszenie archiwalne