Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E międzynarodowy

KUŁTON TRANSPORT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Kotowiecko (pow. ostrowski), Czekanów (pow. ostrowski)

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Kułton Transport  istnieje na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się głównie transportem międzynarodowym chłodniczym, plandekowym oraz materiałów ADR. Współpracujemy z dużymi koncernami i firmami z całej Europy. Dysponujemy nowym taborem,  bogato wyposażonym: wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, komputery pokładowe, oraz urządzenia ułatwiające pracę. Zapewniamy naszym pracownikom szkolenia doskonalające, odzież firmową, wsparcie w zakresie wyrobienia dokumentów niezbędnych do pracy.

www.kulton.pl

Opis stanowiska:

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem
  • nadzór nad powierzonym ładunkiem
  • zgłaszanie wszelakich rozbieżności, odbiegających od zlecenia
  • kontrola temperatur w przypadku ładunków chłodniczych
  • poprawne wypełnianie dokumentów  i przestrzeganie procedur
  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E
  • aktualne uprawnienia: kurs na przewóz rzeczy, psychotesty
  • karta kierowcy
  • zaświadczenie lekarskie i sanepidowskie
  • świadectwa pracy i szkoły
  • świadectwo ADR podstawowe, ewentualnie do zrobienia po zatrudnieniu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny terminowy system wynagradzania do 10 następnego miesiąca na koncie pracownika
  • podstawa plus delegacja  za dobę oraz inne dodatki stażowe i premie
  • nowoczesny tabor Euro 6 MAN, SCANIA, na kontraktach serwisowych, bogato wyposażony: wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, gps, komputery pokładowe, oraz urządzenia ułatwiające prace
  • odzież firmową
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracę z zachowaniem norm czasu
  • system pracy do ustalenia
  • szkolenia doskonalające

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne