Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Würfel Spedition GmbHO firmie

  • Bremen, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów na terenie Niemiec (kontener BDF)

  • Przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu

  • Zabezpieczenie ładunku

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E (kod 95)

  • Aktualna karta kierowcy

  • Znajomość języka obcego nie jest wymagana

  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę (bez pośredników)

  • Polskojęzyczną opiekę spedytora

  • Pomoc przy załatwianiu formalności urzędowych, np. Kindergeld

  • Różnorodne systemy pracy: 3/1 lub 4/1 albo bez systemu

  • Atrakcyjne i punktualne wynagrodzenie

  • Szkolenie wstępne dla osób bez doświadczenia

  • Opłacamy koszty kwalifikacji okresowych i badań

  • 24 dni urlopu wypoczynkowego

Würfel Spedition GmbH

Od prawie 70 lat dostarczamy, jako grupa Würfel usługi transportowe oraz logistyczne w różnorodnych dziedzinach gospodarki. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oraz ich indywidualnym potrzebom, a także dzięki naszym specjalistom jak i zasobom na wszystkich obszarach logistyki oferujemy naszym klientom kompleksowe i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania logistyczne.

Przewiń do profilu firmy