Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Goldarbeit GmbH O firmie

  • Dietzenbach, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • jazda po całych Niemczech i od czasu do czasu po sąsiadujących Państwach;

  • rozwożenie towaru po magazynach Amazon – wymiana przyczepy na miejscu;

  • dyspozycje poprzez aplikację;

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. CE;

  • 3letnie doświadczenie;

  • niemieckie zaświadczenie o niekaralności;

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta (niemiecka umowa);

  • wynagrodzenie 2300 - 2500 EUR brutto;

  • diety w wysokości 28 EUR za każdy przepracowany dzień;

  • 25 dni urlopu wypoczynkowego;

  • pełen etat;