Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Strauss & Co. Speditions- und Logistik-Service GmbH

  • Nordsachsen, Eilenburg , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Praca kierowcy zawodowego C+ E

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Uprawnienia: karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne

Mile widziane

  • Doświadczenie

To oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Wynagrodzenie urlopowe, dodatki, premie

  • Praca w systemie 3/1 na terenie Niemiec

  • Nowoczesny park pojazdów

  • Wsparcie w języku polskim

O nas

W branży transportowej działamy jako firma rodzinna z ponad 100-letnim doświadczeniem.

Posiadamy własną nowoczesną flotę ponad 100 pojazdów. Zapraszamy Cię do współpracy.