Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

  • Frankfurt nad Menem, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja ustalonych tras

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywny język niemiecki

  • prawo jazdy kat. C (z kodem 95)

  • karta kierowcy

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • możliwość korzystania z dofinansowanej przez pracodawca kantyny na terenie bazy

  • możliwość korzystania z siłowni i fitness na miejscu

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności jazdy w szkółce dla kierowców

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy

  • stała praca z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta

  • płatne nadgodziny, urlopy oraz premie

  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

  • praca dla największej firmy recyklingowej we Frankfurcie nad Menem

  • bezpłatne ubranie robocze

  • opiekę koordynatora

  • Benefity

  • bony żywieniowe

  • mieszkanie służbowe

  • Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

  • Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Przez 25 lata niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie.

Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy