Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

GP Papenburg Baustoffe GmbH

10 50020 000 brutto / mies.
  • Löhne, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Transport blisko i dalekobieżny

  • Ciągnik siodłowy z naczepą typu plandeka lub bez plandeki, z wózkiem widłowym lub bez wózka widłowego

  • Transport materiałów budowlanych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Elektroniczna karta kierowcy

  • Aktualny moduł 95

  • Doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy

  • Elastyczność

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Szkolenie z bezpiecznej jazdy

To oferujemy

  • Praca w systemie 2+2, 2+1, 3+1, Poniedziałek - Piątek

  • Lokalizacja miejsca pracy (Niemcy, Niemegk, Oschatz, Löhne, Reichshof)

  • Praca w rodzinnym koncernie z ugruntowaną hierarchią

  • Szkolenie 95 odnowienie (zwrot za kurs)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (9500zł - 20000zł brutto + diety) w zależności od systemu

  • Stała pensja

Kontakt

004915168960901 kontakt w języku polskim

GP Günter Papenburg AG jest Przedsiębiorstwem w którego skład wchodzi 60 spółek siostrzanych jako odrębne jednostki biznesowe. W Niemczech Firma zatrudnia około 4000 pracowników, którzy zajmują się Wydobywaniem surowców, produkcja materiałów budowlanych, inżynieria budowlana, budownictwem drogowym i kolejowym, handlem oraz serwisem maszyn budowlanych, spedycja oraz utylizacja odpadów, w tym recyklingiem i składowaniem.

Przewiń do profilu firmy