Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

HÄMMERLING GROUP LOGISTIC PL sp. z o.o.

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Transport międzynarodowy

Nasze wymagania

Firma transportowa zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym.

8000-9000 zł NETTO

Kierunki

Czechy

Słowacja

Węgry

Niemcy

Hiszpania

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie (całość przelewana na konto od całości opłacany ZUS )

OD 01.02.2022 ROZLICZENIE ZGODNIE Z PAKIETEM MOBILNOŚCI .

Pracę w pojedynczych załogach w transporcie międzynarodowym

Auto przypisane do kierowcy ,,Scania,,

Zaliczki przed wyjazdem w trasę, karty paliwowe (na winiety, parkingi, myjnie, serwisy)

Wymianę opon ( nie wozimy kół zapasowych ), serwisowanie pojazdu - opieka techniczna w Europie 24h

Wymagania:

Dbanie o powierzone mienie

Sumienność

Punktualność

Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Znajomość wypisywania dokumentów CMR

Prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV