Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

J.van Vliet Transport sp. z o.o.

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zestawem ciągnik siodłowy + naczepa na trasach międzynarodowych PL–NL–PL oraz na trasach krajowych

  • załadunki i rozładunki kwiatów i innych artykułów, na wózkach i paletach w Holandii oraz u krajowych odbiorców

  • rozliczanie się z dokumentacji

  • dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+E

  • min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem z naczepą

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność

  • mile widziane miejsce zamieszkania Poznań i okolice (do 50km)

  • mile widziane doświadczenie na chłodniach/w transporcie kwiatów

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z PAKIETEM MOBILNOŚCI

  • nowoczesny i dobrze utrzymany tabor

  • umowę o pracę

  • bony świąteczne

J. van VLIET TRANSPORT Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie chłodniczym, w szczególności transporcie kwiatów, roślin doniczkowych oraz krzewów. Posiadamy nowoczesny tabor obsługujący trasy międzynarodowe PL–NL–PL. Obecnie poszukujemy kierowców z uprawnieniami C+E z doświadczeniem na chłodniach lub do przyuczenia. Obsady pojedyncze oraz podwójne.

Przewiń do profilu firmy