Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "TOBI" powstała w 1997 r. zajmuje się profesjonalnym transportem towarów oraz osób. Posiadamy serwis samochodów ciężarowych, naczep, samochodów dostawczych oraz wulkanizację.

    Firma dysponuje doskonale wyposażonym i skomputeryzowanym zapleczem technicznym, spedytorskim i administracyjnym. Posiadamy nowoczesny i bezpieczny tabor samochodowy, który wymieniamy co 3-4 lata. Pojazdy wyposażone są w nawigację GPS oraz urządzenia do automatycznego poboru opłat w całej Europie.

    transport towarów na terenie UE

    Siedziba firmy: Bielsko Biała

    Opis stanowiska:

    Obecnie poszukujemy kierowcy z kategorią C+E do transportu towarów w UE m.in. Szwecji, Wielkiej Brytanii, Belgi, Holandii (wyjazdy z bazy w Bielsku-Białej kilkudniowe

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C+E
    • karta kierowcy
    • świadectwo kwalifikacji zawodowej
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • sumienność

    Firma oferuje:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
    • umowa o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzenia czasowy ze stawką miesięczną
    • dodatek stażowy
    • komfortowe auta marki MAN przypisane do kierowcy
    • karty paliwowe
    • odzież ochronna oraz dodatkowa z firmowym logo
    • profesjonalny warsztat pojazdów na terenie firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jak aplikować - informacje
    lub kontakt telefoniczny pod numerem : 883-391-366
    Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).