Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GABER SP. Z O.O.

    Firma z 15-letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym

    zatrudni

    kierowców C+E

    KIEROWCA C+E

    Opis stanowiska:
    • praca w obrębie Unii Europejskiej z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców
    • praca w systemie 2/1 lub 3/1
    • umowa o pracę oraz comiesięczne terminowe wynagrodzenie, inne dodatkowe świadczenia
    • wysokie wynagrodzenia z wszystkimi dodatkami
    • przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
    • praca na nowym i dobrym technicznie sprzęcie
    • praca w pojedynczych lub podwójnych załogach
    • system pracy do uzgodnienia
    • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na niemieckich warunkach
    Wymagania:
    • prawo jazdy kategorii C+E
    • karta kierowcy
    • uprawnienia ADR przy pracy na cysternach
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego - mile widziane
    • odpowiedzialność i motywacja do pracy
    Oferujemy:
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • możliwość przejścia po okresie próbnym na warunki niemieckie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gaber Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Gaber z siedzibą w Warszawie przy ul. Szosa Lubelska. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.