Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Exellent Transport

8 00012 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przejazdy z Francji lub Niemiec do Wielkiej Brytanii

  • system pracy 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 6/2

Nasze wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym (C+E)

  • karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne

  • podstawowe uprawnienia ADR

  • mile widziane doświadczenie w przewozach do Wielkiej Brytanii

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zapewniony transport do i z pracy firmowymi busami, lub ciągnikiem siodłowym

  • nowoczesny tabor z pełnym pakietem serwisowym

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • wynagrodzenie od 2300zl tygodniowo w zależności od doświadczenia

  • szkolenia

  • odpowiedni odpoczynek – konieczność przestrzegania przepisów o czasie pracy kierowców

  • możliwość zatrudnienia kierowców bez doświadczenia

Exellent Transport specjalizuje się w przewozie drogowym ładunków na terenie Polski i całej Europy. W branży transportowej działamy od 2004 r. korzystając z dwóch dekad doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej, które stale owocuje rozwojem naszej firmy. Od początku istnienia przedsiębiorstwa działamy wyłącznie w oparciu o kapitał własny. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów ciężarowych wraz ze standardowymi naczepami, co pozwala nam bezpiecznie i terminowo realizować przewozy.

Przewiń do profilu firmy