Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

H. Z. Transport Poland Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia

  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur

  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w transporcie C+E, pozwalającego na samodzielne wykonywanie tras międzynarodowych i/lub krajowych.

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

  • karta kierowcy

  • polskie obywatelstwo, lub Karta Polaka (dotyczy tras do Wielkiej Brytanii)

Mile widziane

  • doświadczenie w transporcie artykułów chłodniczych, kwiatów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • praca ciągnikami siodłowymi DAF lub Volvo z dużymi kabinami,

  • nowa flota, automatyczne skrzynie biegów, klimatyzacja postojowa, mikrofalówka oraz inne udogodnienia dla kierowcy

  • naczepy chłodnie

  • możliwość elastycznego dopasowania systemu pracy: kilkudniowe wyjazdy, lub systemy 2/1, 3/1, itp. (do uzgodnienia)

  • możliwość pracy w pojedynczej lub podwójnej obsadzie (do uzgodnienia)

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system motywacyjny

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • szkolenie wstępne zorganizowane w naszej siedzibie w Kamienicy Polskiej k/Częstochowy

  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku