Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Imperial Transport Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • łatwa praca, stałe linki.

Nasze wymagania

  • ważne prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95,

  • karta kierowcy,

  • niekaralność.

Mile widziane

  • zaświadczenie ADR.

To oferujemy

  • umowa o pracę, pakiet mobilności,

  • 5360 zł brutto miesięcznie i 52 euro premii za dzień plus dodatki,

  • świadczenia socjalne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie zdrowotne,

  • wysokie zarobki, terminowa wypłata wynagrodzenia,

  • lekką pracę na stałych linkach, dużo ładunków z trailer yard,

  • system pracy 3/1, 2/1, 2/2,

  • pojedyncze obsady,

  • ładunki całopojazdowe,

  • zorganizowane miejsca parkingowe,

  • pracę w stabilnej firmie należącej do grupy DP World.

Wysokie zarobki, lekka praca.

Praca na zestawach ciągnik siodłowy plus naczepa firanka mega, lub dla osób z doświadczeniem ciągnik siodłowy plus naczepa z cysterną chemiczną.

Imperial Logistics jest dostawcą usług logistycznych w zakresie outsourcingu zintegrowanej logistyki. Znajduje się wśród 30 największych globalnych dostawców usług logistycznych.

Poszukujemy nowych technologii i wykorzystujemy je, aby dostarczać innowacyjne oraz kompleksowe rozwiązania naszym klientom.

Dzięki zarządzaniu łańcuchem dostaw i rozwiązaniom „Route to market” dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, zapewniając im konkurencyjność na rynku. Nasze działania mają na celu poprawę życia ludzi dzięki dostępowi do wysokiej jakości produktów i usług.

Poprzez rozwiązania 4PL koordynujemy realizację wszystkich procesów logistycznych w łańcuchu dostaw, od dostawców surowców, aż po ostatecznych nabywców dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy