Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E – praca na terenie magazynu

PowerJobs Sp. z o.o.

  • Okolice Hamburga, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-06:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie tira na terenie magazynu (brak wyjazdu poza teren magazynu);

  • podjazd pod poszczególne rampy + załadunek i rozładunek towarów;

  • przewożenie towarów suchych i mrożonych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku;

  • uprawnienia do przewozu rzeczy;

  • własny samochód - premia 50 euro netto/m-c;

  • sumienność i motywacja do pracy;

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6);

  • od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

To oferujemy

  • stawkę miesięczną nawet 2500 euro brutto;

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;

  • składki ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • zapewniamy obuwie robocze;

  • PowerBonus - 250 zł netto za polecenie znajomego.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr 11749) z wieloletnim doświadczeniem. Autorskie i profesjonalne programy rekrutacyjne pozwalają nam na zatrudnienie najlepszych pracowników dla naszych Klientów. Rekrutujemy do pracy w Polsce i we Francji, w sektorze logistycznym i produkcyjno przemysłowym.

Przewiń do profilu firmy