Kierowca C+E - przewierty

  • Kruszyn Krajeński (pow. bydgoski), Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.02.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RETIS Przewierty Sp. z o.o.

    Spółka RETIS Przewierty świadczy usługi w zakresie bezwykopowej budowy trasy rurociągowej, jaką jest Horyzontalny Przewiert Sterowany HDD

    KIEROWCA C+E - PRZEWIERTY

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Kruszyn Krajeński (pow. bydgoski)

    Poszukuję kierowcy kat. C+E do przewozu wiertnicy horyzontalnej na terenie Polski.

    Opis stanowiska:

    • przewóz wiertnicy horyzontalnej,
    • pomoc w pracach związanych z przewiertami sterowanymi.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C+E,
    • pracowitość i sumienność w wykonywanych obowiązkowach.
    • uczciwość.

    Przyjmę również kierowcę z małym doświadczeniem.

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku do piątku.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.