Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

P.P.H.U MilinkiewiczO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • skrupulatne wypełnianie obowiązków

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C (również do przyuczenia), E + karta kierowcy

  • Chęć i motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie (ok. 8000 netto miesięcznie)

  • Nowoczesny tabor: Volvo, Scania

  • Jazdę w systemie 4/1 (od 7 do 13 dni wolnego)

  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • Pojedyncze obsady

  • Wypłatę po zjeździe

  • Wypłacaną zaliczkę na potrzeby kierowcy

  • Premie i dodatki

  • Szansa dla niedoświadczonych kierowców z pasją

  • Praktyczne szkolenie pod okiem doświadczonego kierowcy

  • Wyjazd w trasę pozwalający na poznanie specyfiki pracy kierowcy międzynarodowego;

  • Umowa o pracę

P.P.H.U Milinkiewicz

Jesteśmy firmą, która od 11 lat oferuje wysokiej jakości usługi transportowe na terenie Polski i Europy Zachodniej. MILINKIEWICZ specjalizuje się w transporcie drogowym i intermodalnym. Nasze usługi świadczymy w zakresie przewozu całopojazdowego oraz częściowego na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Nasza flota to kilkanaście ciągników siodłowych i naczep.

Więcej o nas na:

Przewiń do profilu firmy