Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E Transport Międzynarodowy (bez doświadczenia)

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi!

Dołącz do nas i rozpocznij międzynarodową przygodę!

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E, kod 95

  • karta kierowcy

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • aktualne orzeczenie psychologiczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • system 3/1

  • szkolenie dla osób bez doświadczenia

  • przeszkolenie z ADR

  • ciekawą pracę na trasach Europy

  • nowoczesną flotę (wysokokabinowe DAF-y)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (polska umowa o pracę)

  • dodatkowa premia

  • transport do bazy spod domu (na terenie całej PL)

  • nowa baza z zapleczem socjalnym (hotel, internet, telewizja, pralnia)

  • dodatek stażowy, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia i prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia

  • kompleksowe szkolenie

Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu.

Koncepcja ta powstała z prostej przesłanki - to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania naczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą.

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyć Dział Szkód w naszej firmie oraz rzetelnie i sumiennie zajmie się niżej wymienionymi obowiązkami.

Przewiń do profilu firmy

Obowiązki

  • bezpieczny przewóz ładunków

  • obsługa tachografu

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej

  • uczestnictwo w odbiorze ładunku i rozładunku