Kierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym

EL-TRANS S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych w ruchu krajowym oraz międzynarodowym (Unia Europejska + Wielka Brytania dla chętnych) - transport cysternami chemicznymi

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

  • Uprawnienia ADR (cysterny)

  • Karta kierowcy

  • Orzeczenie psychologiczne oraz lekarskie

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + atrakcyjny, przejrzysty system premiowy (zaangażowanie, terminowość, ecodriving, wyjazdy do Wielkiej Brytanii);

  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy;

  • Elastyczne podejście do systemu pracy;

  • Nowoczesną flotę Volvo, Mercedes – możliwość przypisania auta do kierowcy

  • Wsparcie trenera bezpiecznej i ekologicznej jazdy, szkolenia BBS;

  • Elastyczne systemy pracy w zależności od potrzeb: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1 oraz możliwość innych indywidualnych;

  • Wynagrodzenie w zależności od systemu pracy, np.:

  • 2/1 (23 dni pracy) - od 9200 PLN do ok 13800 PLN netto;

  • 3/1 (23 dni pracy) - od 9200 PLN do ok 13800 PLN netto;

  • 4/1 (28 dni pracy) - od 11200 PLN do ok 16800 PLN netto;

  • 2/2 (15 dni pracy) -od 6000 PLN do ok 9000 PLN netto;

  • 2 tyg./weekend (25 dni pracy) - od 10000 PLN netto do ok 15000 PLN netto;

  • Stawka za dzień pracy min. 400 PLN do ponad 600 PLN netto;

  • Program stażowy – dodatkowe wynagrodzenie za każdy przepracowany rok w naszej firmie;

  • Coroczna nagroda za bezszkodową jazdę;

  • Składki ZUS i US zgodnie z pakietem mobilności;

  • Wewnętrzne firmowe konkursy z nagrodami dla laureatów o wartości od 1 do 10 tys. PLN netto;

  • Program polecający pracowników – bonus do 7000 PLN netto;

  • Wsparcie przy wyrabianiu karty pobytu;

Benefity

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program stażowy

  • konkursy wewnętrzne z nagrodami

  • szkolenia ekologicznej jazdy oraz BBS

NASZA LOKALIZACJA:

  • Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100

Aplikowanie:

  • za pomocą przycisku "aplikuj"

  • telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem 668804398

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 25 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy