Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Getru Sp. z o.o.

12 50018 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Transport chłodniczy na terenie UE, głównie kwiaty i sadzonki

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy z kodem 95

  • karta kierowcy

  • minimum rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • dobra organizacja czasu pracy

  • mile widziane doświadczenie w transporcie chłodniczym

To oferujemy

  • GWARANTOWANE wynagrodzenie na start minimum 9800 PLN netto, tzn. brutto 12500 PLN

  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w firmie

  • Elastyczne systemy pracy: 2/1 ; 3/1 ; 4/1 (6 dni wolnego) lub 15 dni pracy / 10 dni wolnego

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • ubezpieczenie medyczne za granicą

  • ubezpieczenie grupowe

  • Nowy tabor DAF

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy stabilną i wieloletnią firmą transportową z kapitałem holenderskim, świadczącą usługi w zakresie transportu towarów w kontrolowanej temperaturze na terenie Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy