Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

LEGARTO LOGISTIC Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wyjazdy w trasę rozpoczynają się z siedziby firmy (Zielona Góra)

  • 75% realizowanych przez nas ładunków (w większości stałe trasy) to przewóz pustej puszki napojowej, bądź zwrotnych pustych opakowań na terenie całej Unii Europejskiej

  • NIE WOZIMY MEBLI, kierowca nie dźwiga żadnych ciężarów !!!

  • Nie stosujemy podwójnych obsad

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Kurs na przewóz rzeczy lub ukończony kurs kwalifikacji wstępnej

  • Ważne badania psychotechniczne

  • Karta kierowcy

Mile widziane

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość zawarcia dodatkowego, bardzo korzystnego ubezpieczenia grupowego

  • Pierwsza umowa na okres próbny wynoszący 3 miesiące, następna umowa na czas nieokreślony

Oferujemy możliwość wyboru jednego z obowiązujących systemów pracy:

  • Stała obsługa przypisanego taboru w systemie dwa tygodnie w trasie, tydzień w domu

  • Stała obsługa przypisanego taboru w systemie dwa tygodnie w trasie, dwa tygodnie w domu

Oferowany przez nas tabor do obsługi to nowe (maks. 4 letnie), zaawansowane technologicznie zestawy przestrzenne o jednakowych wymiarach (7,7+7,7), a różnym tonażu, od 4 do 24 ton.