Oferta pracy

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

WOLTEAM sp. z o.o.O firmie

7 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Piekary Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

WOLTEAM SP. Z O.O. to firma zajmująca się transportem międzynarodowym na terenie UE. Głównie współpracujemy z firmami, zajmującymi się dystrybucją papieru, ponieważ nasze naczepy są wyposażone w specjalistyczny system wspomagający załadunek papieru w rolach. Główne kierunki, które obsługujemy to Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Benelux.

Opis stanowiska:

  • Kierowca plandeki w transporcie międzynarodowym
  • Praca na terytorium UE
  • System pracy 3/1; 4/1 i więcej (do uzgodnienia)

Wymagania:

  • Prawa jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenie na trasach UE min. 1 rok
  • Dbałość o powierzony sprzęt (zestaw przypisany do kierowcy)
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia (ADR)
  • Mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Terminowość wypłat
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, po 1 miesięcznym okresie próbnym
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy