Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Międzynarodowy Transport i Spedycja ,,Temperi’’ - Jan KusiekO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport międzynarodowy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, kurs na przewóz rzeczy

  • Karta kierowcy

  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego mile widziana

  • Doświadczenie w pracy w transporcie międzynarodowym będzie dodatkowym atutem w ustaleniu wynagrodzenia

To oferujemy

  • Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

Międzynarodowy Transport i Spedycja ,,Temperi’’ - Jan Kusiek

Firma TEMPERI z siedzibą w Krakowie przy ul. Ujastek 11 powstała w 1992 roku. Zaczynaliśmy od małej firmy transportowej i poprzez rozwój oraz stałe unowocześnianie naszego taboru w obecnej chwili posiadamy kilkadziesiąt środków transportu. Równocześnie rozwijamy spedycję międzynarodową i krajową, aby naszym klientom zaoferować możliwość obsługi na wszystkich oczekiwanych przez partnerów kierunkach. Obecnie jesteśmy jedną z większych firm transportowych w regionie południowej Polski.

Przewiń do profilu firmy