Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E w UE do przewozu drobnicy oraz ładunków sypkich silosami

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Daf-Trans Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą transportową, głównie swoim taborem obsługujemy połączenia drobnicowe i całopojazdowe pomiędzy Szwajcarią, Hiszpanią, Anglią, Niemcami i Francją. Od wielu lat pracujemy dla oddziałów Rhenusa, Kuchne & Nagel, DSV, Transalliance, Lamprechta. Jako wyróżnienie otrzymaliśmy dwukrotnie Gazelę Pulsu Biznesu i Niemiecki Certyfikat Rzetelności D&B. Ciągle rozbudowujemy swój tabor i powiększany zakres usług. W 2015 roku ropoczeliśmy przewóz ładunków sypkich silosami

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Opis stanowiska:
    • kierowca C+E w transporcie międzynarodowym do przewozów naczepami mega - firanka
    Wymagania:
    • wskazane doświadczenie
    • możliwość przyuczenia w obsadzie dwuosobowej
    • podstawowy ADR
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie netto 6000 - 8000 PLN
    • opiekę medyczną w POLMED SA

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.