Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

KRYSTYNA CHOJNACKA PHU KRYS-TRANS

8 99815 000 brutto / mies.
  • Wieniawskiego 74, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Wieniawskiego 74

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • sumienność

  • umiejętność poukładania dnia pracy

  • systematyczność

Nasze wymagania

  • karta do tachografu cyfrowego

  • na relacji FR - UK paszport

To oferujemy

  • 500 zł dzień 14 dni 7000 zł kółka - linia

  • Oferuje prace FR - UK - FR

  • chłodnia mercedes actros mp4

  • kółko 550 km

  • możliwość pauzowania sie pod firma w UK na krótkiej pauzie 9h - 11h ( jest toaleta )

  • stałe miejsce załadunku stałe miejsce rozładunku

  • bez wymiany palet, kierowca nie ładuje, kierowca nie rozładowuje

  • w czwartek kierowca wie co robi na nastepny tydzień

  • możliwość pozostawienia swojego auta w Wałbrzychu teren ogrodzony pod ochroną

  • stałe godziny załadunków oraz rozładunków

  • podczas pauzy w FR możliwosć skorzystania z auta osobowego w celu pojechania np do sklepu

  • wyjazdy z Polski niedziela rano, powrót po 14 dniach sobota wieczór / niedziela z samego rana

  • wynagrodzenie w dzień powrotu do Polski

  • Oferuję także prace dla kierowcy C+E system 2/1, 2/2, 4/2, do uzgodnienia 450 zł dzień

  • Holandia - Belgia - Holandia

  • WYMAGANIA

  • komunikatywny język angielski lub niemiecki na załadunkach / rozładunkach

  • doświadczenie

  • OFERUJE

  • ciągnik siodłowy mercedes actros euro 6

  • naczepa plandeka bez bocznych listw aluminiowych lub drewnianych przy bocznym rozładunku / zaladunku tylko przesuniecie plandeki

  • możliwość pozostawienia swojego pojazdu na terenie ogrodzonym pod ochroną w Wałbrzychu z kąd wyjeżdżamy

  • wynagrodzenie w dzień zjazdu do Polski

  • 90% ładunków bez spinania pasami

  • zjazdy w weekendy to samo miejsce w Holandii

  • powtarzające się miejsca załadunku, rozładunku

  • podczas postoju weekendowego możliwość skorzystania z auta osobowego w celu np pojechania na zakupy

O nas

transport międzynarodowy

[email protected]

795-528-528