Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca na terenie Warszawy i okolic

    Zatrudniamy 9,000 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy C+E
    • Uprawnienia do obsługi ładowarki jadnonaczyniowej kl.I lub/i obsługi żurawia samojezdnego IIŻ – mile widziane
    • Doświadczenie w obsłudze ładowarki jednonaczyniowej lub/i żurawia samojezdnego IIŻ będzie dodatkowym atutem
    • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań
    • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Obowiązki:

    • Transport kontenerów – podstawianie i odbiór
    • Rozładunek i załadunek towaru
    • Utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej i magazynowej
    • Przestrzeganie zasad BHP i innych odrębnych przepisów obowiązujących w zakładzie

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy