Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy Transport Drogowy Jerzaktrans sp.z o.o. sp.k.

    Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem ma rynku.

    Nowy tabor: ciągniki siodłowe marki SCANIA, DAF, VOLVO (EURO 5 i EURO 6).

    Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach doskonalących umiejętności ekonomicznej
    i bezpiecznej jazdy.

    Profesjonalne wsparcie i zaplecze techniczne (warsztat, serwis opon, stacje paliw).

    OBOWIĄZKI
    • prowadzenie pojazdu
    • nadzór na czasem pracy
    • nadzór nad załadunkiem, rozładunkiem towaru

    WYMAGANIA

    • prawo jazdy kat C+E
    • karta kierowcy
    • uczciwość oraz sumienność - mile widziane doświadczenie w zawodzie

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • przestrzeganie norm czasu pracy kierowców
    • ubezpieczenia grupowe
    • nawigację, lodówkę oraz klimatyzację automatyczną w każdym pojeździe
    • odzież ochronną i dodatkową dla każdego kierowcy
    • pojazdy wyposażone we wszystkie czytniki autostrad na terenie Unii Europejskiej
    • przygotowanie kierowców bez doświadczenia do prowadzenia zestawów C+E w transporcie międzynarodowym