Kierowca C+E

No Limit Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów na terenie całej Europy (poza Wielką Brytanią i Irlandią)

  • Przestrzeganie czasu pracy kierowcy

  • Terminowa realizacja powierzonych zleceń

  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku

  • Kontrola zgodności dokumentów transportowych ze zleceniem

  • Dbanie o powierzone mienie firmy

  • Ekonomiczna eksploatacja pojazdu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne

  • Karta kierowcy

  • Dobra znajomość topografii Europy

  • Odpowiedzialność za powierzone działania

  • Uczciwość, oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy międzynarodowego; możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia – przyuczenie w podwójnej obsadzie

  • Kurs ADR

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenia

  • Premia za terminową i ekonomiczną jazdę

  • Praca z doświadczonymi Dyspozytorami oparta na współpracy i wzajemnym szacunku

  • Zróżnicowane systemy pracy w zależności od lokalizacji Warszawa/Wrocław/Poznań/Łódź, również na stałych trasach

  • Możliwość jazdy w pojedynczej lub podwójnej obsadzie

  • Nowoczesną i zadbaną flotę (Mercedes Actros, Volvo 420)

  • Serwisy i opieka wulkanizacji na terenie całej Europy

  • Szkolenia EcoDriving

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Odzież firmowa

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej i karty multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy