Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

SAJAN Transport, Spedycja, Logistyka Sabina JankowskiO firmie

7 0009 100 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Sajan Transport istnieje od roku 2012. Głównym profilem działalności jest transport międzynarodowy (plandekowym) . Współpracujemy z dużymi koncernami i firmami z całej Europy. Dysponujemy taborem (Mercedes, IVECO), bogato wyposażonym: wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, komputery pokładowe, oraz urządzenia ułatwiające pracę. Zapewniamy naszym pracownikom szkolenia doskonalące, wsparcie w zakresie wyrobienia dokumentów niezbędnych do pracy.

Opis stanowiska:

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem
  • trasy Polska-Niemcy-Polska
  • nadzór nad powierzonym ładunkiem
  • zgłaszanie wszelakich rozbieżności, odbiegających od zlecenia
  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur
  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E
  • aktualne uprawnienia: kurs na przewóz rzeczy, psychotesty – warunek konieczny
  • min. dwa lata doświadczenia w trasach krajowych oraz międzynarodowych
  • karta kierowcy
  • zaświadczenie lekarskie
  • świadectwa pracy i szkoły

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny terminowy system wynagradzania
  • nowoczesny tabor Euro 6 , bogato wyposażony: wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, gps, komputery pokładowe, oraz urządzenia ułatwiające prace
  • pracę z zachowaniem norm czasu
  • system pracy do ustalenia 2/1; 3/1; 4/1
  • praca może być ustawiana co 2 weekend w domu
  • szkolenia doskonalące
  • START 63-100 ŚREM KONIEC 63-100 ŚREM

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne