Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Alexander Koch Unternehmensberatung

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

1)

Kierowcy CE w Erfurt - System 2/1

Szukamy Kierowcy do Transportu, Zestaw NACZEPA, Trasy nacjonalne i z J. Niemieckim lub angielskim ( dobre podstawy)

OPIS OFERTY

✅Komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim.

✅Przewóz na trasach dalekobieżnych po Niemczech.

✅Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa, marka auta MAN, DAF.

Wynagrodzenie:

1.875€ + 42€ dieta + 2x 50€ premia + 16 dni urlop.

NETTO 2.300€

2)

Kierowca CE w VECHTA -System 3/1

Szukamy kierowcy do zestawu typu Naczepa lub Tandem, transport internacjonalny (ITALIA) z J. Niemieckim lub angielskim

OPIS OFERTY

✅ Przewóz towaru w trasach po UE ( ITALIA )

✅ Komunikacja w J.Niemieckim lub angielskim

Wynagrodzenie: 2.500€ + dieta + 2x 50€ Netto za prace w weekend

3)

Kierowcy CE w 48 Münster - System 2/1

Szukamy Kierowcy do Transportu, Zestaw Naczepa, Trasy nacjonalne i z J. Niemieckim lub angielski dobre podstawy!

OPIS OFERTY

✅Komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim

✅Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa, marka auta Mercedes.

Wynagrodzenie: 2.190€ + 28€ dieta (2.300€ NETTO)

Nasze wymagania

  • J. niemiecki lub Angielski dobre podstawy

To oferujemy

  • Bezpłatna usługa w zakresie pośrednictwa pracy.

  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

  • Niemieckie świadczenia socjalne, ubezpieczenia, składki emerytalne i np. kindergeld.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz diet

  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta

  • W pełni legalne zatrudnienie na terenie Niemiec jak i Luxemburgu

  • Od naszych kandydatów nie pobieramy prowizji, rekrutujemy do pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

Dodatkowe Informacje

  • Nie krępuj się i zadzwoń, kto pyta nie błądzi!

Alexander Koch Unternehmensberatung to jedna z wiodących firm w Niemczech specjalizująca się w pośrednictwie pracy dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy posiadają doświadczenie zawodowe na trasach krajowych lub międzynarodowych.

Wysoka jakość usług oraz dbałość o swoich pracowników pozwoliła jej na zbudowanie ugruntowanej pozycji rynkowej na terenie Niemiec.

Firma Alexander Koch Unternehmensberatung obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy