Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E , ADR / transport międzynarodowy

TSL Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR
  • Załadunek i rozładunek paliw / gazów zgodnie z procedurami
  • Dbałość o powierzone narzędzie pracy
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - codzienna kontrola, obsługa codzienna
  • Wypełnianie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E, ADR Cysterny
  • Znajomość języka: angielski lub/i niemiecki poziom komunikatywny
  • Karta do tachografu cyfrowego
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Atrakcyjne i terminowe warunki wynagradzania – od 6000zł do 9000 zł
  • Umowa o pracę
  • Nagrody uznaniowe
  • Ścieżka awansu zawodowego
  • Elastyczny grafik
  • Stałe wyznaczone trasy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Profesjonalne Szkolenia
  • Nowoczesna flota

Benefity

  • elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowców do transportu towarów niebezpiecznych na trasach międzynarodowych.

Na rynku działamy od 16 lat, stale powiększamy swój tabor oraz zasięg działania.

Jeśli lubisz wyzwania i jesteś osoba ambitną zapraszamy do naszego zespołu.

Kierowca C+E , ADR / transport międzynarodowy, podkarpackie