Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E (bez doświadczenia)

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.O firmie

12 000–20 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpieczny przewóz ładunków
  • Obsługa tachografu
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej
  • Uczestnictwo w odbiorze ładunku i rozładunku

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95
  • Karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Aktualne orzeczenie psychologiczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • System 3/1
  • Trasy międzynarodowe (Europa Zachodnia)
  • Dofinansowanie kursu ADR
  • Nowoczesną flotę (wysokokabinowe DAF-y)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (polska umowa o pracę)
  • Dodatkowe premie
  • Transport do bazy spod domu (na terenie całej PL)
  • Nowa baza z zapleczem socjalnym (hotel, internet, telewizja, pralnia)
  • Dodatek stażowy, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia i prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • możliwość prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia
  • kompleksowe szkolenie

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu.

Koncepcja ta powstała z prostej przesłanki - to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania naczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą.