Kierowca C+E (cysterna spożywcza z zakwaterowaniem) - różne systemy

FahrerKonzept GmbHO firmie

8 000–18 000
brutto / mies.
  • Bocholt Osnabrück , Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych do pracy na terenie Niemiec, na przykład: cysterna spożywcza z zakwaterowaniem Bocholt lub Osnabrück. Praca nawet od zaraz, pokoje jednoosobowe.
  • Systemy do wyboru – praca również w niedziele i święta.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95
  • karta kierowcy,
  • mile widziany jezyk obcy

Mile widziane

  • dodatkowe uprawnienia (ADR),
  • znajomość języków obcych,
  • doświadczenie.

To oferujemy

  • systemy pracy do wyboru : 2/2, 2/1, 3/1 i inne
  • umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami),
  • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej,
  • po okresie próbnym: dodatek urlopowy i premię świąteczną,
  • stałe trasy oraz punkty startowe,
  • premię za polecenie kierowcy do pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • mieszkanie służbowe

Dołącz do naszej drużyny!

Liderzy zespołów są do Twojej dyspozycji dając wsparcie na każdym etapie pracy. Czekają na Ciebie mili i pomocni koledzy, nowoczesna flota.

Dopasujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb: możliwość wyboru rodzaju i systemu pracy. Oferujemy atrakcyjne płace i dodatkowe świadczenia finansowe.

O nas

FahrerKonzept GmbH to firma z 15-to letnim doświadczeniem na niemieckim rynku spedycyjnym (ponad 150 zatrudnionych kierowców), partner największych firm transportowych na terenie Niemiec.

Kierowca C+E (cysterna spożywcza z zakwaterowaniem) - różne systemy, Bocholt Osnabrück , Niemcy