Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E na chłodnie

POLTHERMO Jan ThomsenO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Firma Polthermo Jan Thomsen zatrudni kierowcę (również bez doświadczenia) w transporcie międzynarodowym na stanowisko kierowca C+E (praca na chłodni). Miejsce zamieszkania: woj. pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie. Kierunki jazdy m.in: Niemcy, Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym C+E, na zestawach (samochód ciężarowy + naczepa)
  • Pełne zaangażowanie i dyspozycyjność w pracy
  • Możliwa praca w systemie 2:2 - dojazd do parkingu firmy w rejonie Trójmiasta bądź na teren Niemiec - Hamburg/Gudendorf (dotyczy kierowców z woj. wielkopolskiego)

Mile widziane

  • Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, warmińsko - mazurskie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na chłodniach
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjny, klarowny oraz terminowy system wynagradzania
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie transportowej z długoletnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Możliwość pracy w systemie 2:2 dla 2 zainteresowanych kierowców
  • Auta marki Volvo z pełnym wyposażeniem
  • Nowoczesny tabor
  • Współpraca ze spedycją polskojęzyczną

Kontakt

+48 696 462 265 - numer do biura

+48 666 174 024 – numer do spedytora

Kierowca C+E na chłodnie, zachodniopomorskie