Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E Niemcy: plandeka, chłodnia

FahrerKonzept GmbHO firmie

9 000–12 000
brutto / mies.
  • Marsberg, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych do pracy na terenie Niemiec. Praca w Niemczech na: plandece lub chłodni. System pracy do uzgodnienia : 2/2, 2/1, 3/1, 4/1 lub caly etat.

Uwaga: zapraszamy kierowców którzy chcą się przekwalifikować jak również kierowców bez doświadczenia na bezpłatne szkolenie: BDF z osią skrętną. Po pomyślnym zakończeniu szkolenia, Praca Gwarantowana!