Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E

P.P.H.U MilinkiewiczO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o powierzony sprzęt
  • skrupulatne wypełnianie obowiązków

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C (również do przyuczenia), E + karta kierowcy
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie (ok. 8000 netto miesięcznie)
  • Nowoczesny tabor: Volvo, Scania
  • Jazdę w systemie 4/1 (od 7 do 13 dni wolnego)
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Pojedyncze obsady
  • Wypłatę po zjeździe
  • Wypłacaną zaliczkę na potrzeby kierowcy
  • Premie i dodatki
  • Szansa dla niedoświadczonych kierowców z pasją
  • Praktyczne szkolenie pod okiem doświadczonego kierowcy
  • Wyjazd w trasę pozwalający na poznanie specyfiki pracy kierowcy międzynarodowego;
  • Umowa o pracę

P.P.H.U Milinkiewicz

Jesteśmy firmą, która od 11 lat oferuje wysokiej jakości usługi transportowe na terenie Polski i Europy Zachodniej. MILINKIEWICZ specjalizuje się w transporcie drogowym i intermodalnym. Nasze usługi świadczymy w zakresie przewozu całopojazdowego oraz częściowego na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Nasza flota to kilkanaście ciągników siodłowych i naczep.

Więcej o nas na:

Kierowca C+E, podkarpackie