Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E Transport Międzynarodowy (bez doświadczenia)

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi!

Dołącz do nas i rozpocznij międzynarodową przygodę!

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E, kod 95
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • system 3/1
  • szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • przeszkolenie z ADR
  • ciekawą pracę na trasach Europy
  • nowoczesną flotę (wysokokabinowe DAF-y)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (polska umowa o pracę)
  • dodatkowa premia
  • transport do bazy spod domu (na terenie całej PL)
  • nowa baza z zapleczem socjalnym (hotel, internet, telewizja, pralnia)
  • dodatek stażowy, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia i prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia
  • kompleksowe szkolenie

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu.

Koncepcja ta powstała z prostej przesłanki - to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania naczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą.

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyć Dział Szkód w naszej firmie oraz rzetelnie i sumiennie zajmie się niżej wymienionymi obowiązkami.

Obowiązki

  • bezpieczny przewóz ładunków
  • obsługa tachografu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej
  • uczestnictwo w odbiorze ładunku i rozładunku

Kierowca C+E Transport Międzynarodowy (bez doświadczenia), świętokrzyskie