Logo Pracuj.pl

9 000–15 000
brutto / mies.
  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Europa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

NAVIGATOR BOROWICCY Sp. k.

Pucka 17

Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Transport międzynarodowy ponadgabarytowy. Głównie Polska, Niemcy, Belgia, Holandia.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w gabarytach
  • prawo jazdy C + E
  • karta kierowcy

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia zależnie od doświadczenia i umiejętności
  • umowę na czas nieokreślony w nowoczesnej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem, o stabilnej pozycji na rynku
  • własną flotę specjalistycznych pojazdów przeznaczonych do transportu ładunków ponadgabarytowych
  • służymy wsparciem ze strony profesjonalnego i zgranego zespołu – dzieląc się przy tym wzajemnie doświadczeniami;
  • zapewniamy prywatny parking naszym pracownikom

Benefity

  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Kierowca C+E Transport ponadgabarytowy międzynarodowy, Pucka 17, Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)