Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Getru Sp. z o.o.O firmie

12 500–18 000
brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Transport chłodniczy na terenie UE, głównie kwiaty i sadzonki

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy z kodem 95
  • karta kierowcy
  • minimum rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w transporcie chłodniczym

To oferujemy

  • GWARANTOWANE wynagrodzenie na start minimum 9800 PLN netto, tzn. brutto 12500 PLN
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w firmie
  • Elastyczne systemy pracy: 2/1 ; 3/1 ; 4/1 (6 dni wolnego) lub 15 dni pracy / 10 dni wolnego
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ubezpieczenie medyczne za granicą
  • ubezpieczenie grupowe
  • Nowy tabor DAF

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy stabilną i wieloletnią firmą transportową z kapitałem holenderskim, świadczącą usługi w zakresie transportu towarów w kontrolowanej temperaturze na terenie Unii Europejskiej.

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym, kujawsko-pomorskie