Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

LEGARTO LOGISTIC Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Oferujemy możliwość wyboru jednego z obowiązujących systemów pracy:
  • Stała obsługa przypisanego taboru w systemie dwa tygodnie w trasie, tydzień w domu
  • Stała obsługa przypisanego taboru w systemie dwa tygodnie w trasie, dwa tygodnie w domu
  • Oferowany przez nas tabor do obsługi to nowe (maks. 4 letnie), zaawansowane technologicznie zestawy przestrzenne o jednakowych wymiarach (7,7+7,7), a różnym tonażu, od 4 do 24 ton

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy lub ukończony kurs kwalifikacji wstępnej
  • Ważne badania psychotechniczne
  • Karta kierowcy

Mile widziane

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zawarcia dodatkowego, bardzo korzystnego ubezpieczenia grupowego
  • Pierwsza umowa na okres próbny wynoszący 3 miesiące, następna umowa na czas nieokreślony

LEGARTO LOGISTIC Sp. z o.o.

Jeden z wiodących przewoźników puszki napojowej w Europie, firma LEGARTO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze prowadzi na terenie województwa lubuskiego nabór pracowników na stanowisku: Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym.

Zalety współpracy z nami:

  • 75% realizowanych przez nas ładunków (w większości stałe trasy) to przewóz pustej puszki napojowej, bądź zwrotnych pustych opakowań na terenie całej Unii Europejskiej
  • NIE WOZIMY MEBLI, kierowca nie dźwiga żadnych ciężarów !!!
  • Nie stosujemy podwójnych obsad

Dodatkowe informacje

Każda kandydatura będzie rozpatrywana tylko i wyłącznie po uprzednim wysłaniu CV pod wskazany adres email.

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym, wielkopolskie