Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepami - głównie chłodnie.
  • Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej.
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Kategorie prawa jazdy: C+E
  • Doświadczenie: minimum jeden rok pracy jako kierowca C+E
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Staranność, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie transportowej nagrodzonej Gazelą Biznesu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • System: Preferowane 2/1 i 3/1 pozostałe do uzgodnienia.
  • Uregulowany system pracy.
  • Atrakcyjne, terminowe, wynagrodzenie.
  • Tabor - Scania, Volvo, Mercedes.
  • W każdym pojeździe system telematyczny Transics oraz scaner.
  • Każdy samochód wyposażony w automatyczny czytnik autostrad.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Warunki

  • Praca w ruchu: lokalne, krajowe, międzynarodowe - UE
  • Typ zabudowy: chłodnia, izoterma
  • System: Preferowane 2/1 i 3/1 pozostałe do uzgodnienia
  • Obsada: pojedyncza lub podwójna
  • Zasady współpracy: umowa o pracę
  • Siedziba firmy: Chociw k. Rawy Mazowieckiej

Zgłoszenia

  • Chętnych prosimy o:
  • przesyłanie zgłoszeń poprzez konto pracuj.pl
  • kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 533 242 100 po godzinie 15:00

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy nagrodzoną Gazelą Biznesu prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na polskim rynku od 2005 roku.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, kładąc duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, optymalizację kosztów oraz uważne słuchanie naszych klientów i pracowników.

Zarządzamy łańcuchami dostaw dla producentów eksporterów i importerów wymagających specjalistycznych usług transportowo – magazynowych w temperaturze kontrolowanej z gwarancją profesjonalnego serwisu.

Nasza misja, wizja i wartości na stronie

Kierowca C+E, zachodniopomorskie